Плінтус з МДФ, шпонований натуральним Дубом
Профіль : Р1
Ціна за 1 пог.м, Шліфований, без покриття.
Можливо покриття лаком, емаллю по каталогам : RAL, NCS, CAPAROL, або в колір під Ваш зразок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 2060 мм |
| Количество кабель-каналов | Без кабель-канала |
| Материал | МДФ |
| Покрытие | Без покрытия |
| Порода дерева | Дуб |
| Сорт плинтуса | Экстра |
| Ширина | 15 мм |
| Производитель | Caparol |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴/пог.м


Отправка с 10 июня 2026
