Високий, дерев‘яний плінтус, фарбований «Класік2»
колір : білий, шовковисто-матовий. Покриття : грунт та фінішний шар емалі.
використовується зрощена деревина хвойних порід
якісно пофарбований італійською ємаллю.
Товщина плінтусу на вибір : 18/16/14 мм
Ціна за 1 пог.м в білому кольорі. Можливо покриття в будь-який колір по каталогам RAL, NCS, CAPAROL.
Опереативно виготовимо та відправимо Новою поштою.
Деталі уточнюйте за телефоном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 2970 мм |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
| Материал | Дерево |
| Покрытие | Краска |
| Порода дерева | Сосна |
| Сорт плинтуса | Экстра |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 306 ₴/пог.м




