Плінтус напольний МДФ, фарбований.
колір : фарбуємо у будь-який колір по каталогам RAL, NCS, CAPAROL, RAL design .
(Може використовуватись як вставка до плінтусу прихованого монтажу)
Покриття : грунт поліурітановий, фінішна емаль поліурітанова, використовуєм якісні лакофарбові матеріали італійського виробництва.
профіль : Р2 (прямокутний накладний плінтус, радіус заокруглення кута 2 мм)
довжина планки 2070 мм
термін виготовлення : 3-7 робочих днів (уточнюйте!)
відправляємо Новою поштою у надійній упаковці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус под покраску |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 2070 мм |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
| Материал | МДФ |
| Покрытие | Краска |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 217 ₴/пог.м
- Способ упаковки: Плінтуса перекладані між собою вспіненим поліетеленом, упаковані в твердий картон та змотані стрейч-плівкою.


Отправка с 05 мая 2026
