В наявності.
Плінтус мдф, лаконічний, сучасний профіль і оптимальний розмір для сучасного інтерʼєру. якісно фарбований, екологічна біла емаль.
висота : 70 мм
товщина : 10 мм
довжина планки : 2070 мм
відправимо в надійній упаковці Новою поштою.
від 5-ти штук (10.35 пог.м)
упаковки по 10 (20.7 пог.м) та 5 штук (10.35 пог.м)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус под покраску |
| Материал | МДФ |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 2070 мм |
| Покрытие | Краска |
| Цвет | Белый |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Назначение | Для пола |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 177 ₴/пог.м









