Родзинка інтер'єру - Дерев'яний, сучасний плінтус з ДУБА!
- Матеріал Дуб
- масивний, цільний
- Профіль Стандарт
- висота: 80 мм
- Сорт вищий,
- довжина 1400-3000 мм
- вологість 8%
- Можливе покриття лаком під колір замовника.
- відправимо по Україні: "Нова пошта"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 2200 мм |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
| Материал | Дерево |
| Покрытие | Без покрытия |
| Порода дерева | Дуб |
| Сорт плинтуса | Экстра |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴/пог.м





