В наявності!
Плінтус деревʼяний, фарбований білий
Профіль : Модерн (лаконічний дизайн, який впишеться у будь-якій інтерʼєр)
Матеріал : сосна, зрощена (для запобігання кривизні)
Покриття у три шари : ґрунт-ізолятор, ґрунт білий, біла емаль (використовуєм якісні італійські лакофарбові матеріали)
Висота : 60 мм, товщина 14 мм, довжина планок 2970 мм.
планка 2.97 = кратно планкам!
Доставка : нова пошта
Доставка по Львову : 500 грн
Самовивіз :
Офіс у Львові : вул. Промислова 50\52, будівля 2
Виробництво : Львівська обл. Пустомитівський р-н, смт.Щирець
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 2970 мм |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
| Материал | Дерево |
| Покрытие | Краска |
| Порода дерева | Сосна |
| Сорт плинтуса | Экстра |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 14 мм |
Информация для заказа
- Цена: 218 ₴/пог.м









