Терасна дошка «Professional» особливо міцна дошка,її друга назва – палубна дошка. Вживається в умовах, де особливо важливі міцність і стійкість до вологи. Вона виглядає сучасно і стильно і має відмінні експлуатаційні якості.
|
|
Терасна дошка з деревино полімерних матеріалів має ряд великих переваг над натуральним деревом.
- Настили з «TardeX» не потребують регулярної обробки та догляду - їх не потрібно фарбувати або обробляти спеціальними засобами;
- не бояться дії вологи, вони не розмокають, не гниють, не іржавіють, не обростають водоростями;
- палубна дошка «TardeX» має неслизьку поверхню, навіть на сирому причалі ви не посковзнетеся;
- поверхня палубної дошки гладка і рівна, по ній безпечно ходити босими ногами;
- під палючими сонячними променями палуба або настил нагрівається рівномірно, просто вбираючи в себе тепло;
- дошка TardeX не вимагає спеціального догляду, її не потрібно фарбувати, а миється вона звичайною водою;
Дошка TardeX» «Professional» повнотіла, матеріал поширений по всій довжині і ширині,за рахунок цього «Professional» витримує навантаження понад 2 т/м2
Колір:
| графіт | венге | теракот | натур |
|---|---|---|---|

| Характеристики терасної дошки Professional | |
| Структура | Монолітна |
| Поверхні | двостороння: спіл дерева / рифлення |
| Склад | деревина твердих порід - 70% поліетилен – 25% аддитивен – 5% |
| Застосовуються сорти деревини | твердих порід |
| Розмір дошки | 150 х 20 х 2200 (під замовлення до 6000 мм) |
| Вага стандартної дошки (L = 2200) | 7,92 |
| Площа стандартної дошки (L = 2200) | 0.308 |
| Водопоглинення | не більше 1% |
| Температурний діапазон використання | Від -60 до +80 |
| Відносне лінійне температурне розширення | 2% |
| Щільність | 1,3 |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | Від 3% до 15% |
| Термін придатності |
більше 25 років |
Купити терасну дошку TARDEX у Львові або задати уточнюючі питання можна, зв'язавшись з нашими менеджерами, ознайомитись з взірцями у м. Львові вул. Промислова 50\52 Б2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TardeX |
| Страна производитель | Украина |
| Тип террасного покрытия | Доска |
| Материал террасного покрытия | Дерево-полимерный композит |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Минимальная температура эксплуатации | -60 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 80 град. |
| Вид | Полнотелая |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 550 ₴/кв.м





Отправка с 09 мая 2026






