Терасна дошка «Lite» – хороший вибір для тих, хто хоче бачити свій заміський будинок і сад доглянутим і при цьому максимально наближеним до природи. Вона виглядає сучасно і стильно і має відмінні експлуатаційні якості.
|
|
«TardeX» «Lite»- може бути застосовано для створення самих різних прикрас в саду, декоративних містків, місць для барбекю і багатьох інших елементів ландшафтного дизайну.
Властивості:
- легко монтується, при необхідності збільшення розміру настил його легко наростити;
- демонтується в кінці сезону або при переїзді, і також легко збирається заново;
- може цілий рік перебувати під відкритим небом, не деформуючись, не втрачаючи міцності і зовнішнього вигляду;
- не бояться дії вологи, він не розмокають, не гниють, не іржавіють, не обростають
- не підтримує горіння. Впав на неї недопалок або свічка згасне, не викликавши пожежі, а пляма згодом легко видалити наждачним папером
- не ковзає, не боїться гострих підборів, сильних ударів, пролитої кави або соку
- не деформується під вагою меблів.
- завдяки натуральності складу дошки, з нею приємно ходити босими ногами — відчуття буде таким же, як якщо б ви йшли по дерев'яній підлозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TardeX |
| Страна производитель | Украина |
| Тип террасного покрытия | Доска |
| Материал террасного покрытия | Дерево-полимерный композит |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Минимальная температура эксплуатации | -60 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 80 град. |
| Вид | Ячеистая |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴/кв.м







Отправка с 09 мая 2026






