Полімерна терасна дошка Bruggan Multicolor - це високоякісний сучасний матеріал класу «преміум», який використовується для облаштування приватних і комерційних об'єктів. Декінг бельгійського виробництва розрахований на тривалу експлуатацію. Варто відзначити, що він вигідно відрізняється від дорогої натуральної деревини не тільки терміном служби, а й іншими характеристиками. Прийнявши рішення купити композитну дошку Bruggan Multicolor, ви приємно здивуєтеся її доступною ціною і неперевершеній якості.
ДПК широко використовується для застиланні відкритих майданчиків, терас, прохідних зон біля басейнів і не тільки. Оскільки матеріал має привабливий дизайн і представлений в найбільш популярних відтінках, підібрати кращий варіант покриття для будь-якого об'єкта не складе ні найменшого праці.

Терасна дошка з полнотелой структурою володіє бездоганними експлуатаційними властивостями завдяки своїм складом. У ній міститься 60% подрібненої деревини, 35% поліпропілену і 5% аддитивов. Дане сировину, рівномірно розподілене по всьому об'єму, робить декінг довговічним, практичним і зносостійким. Він не лущиться, не тріскається, не гниє і не деформується. Полімери надійно захищають террасное покриття, яке стає абсолютно несприйнятливим до дії вологи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bruggan |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Минимальная температура эксплуатации | -60 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 80 град. |
| Вид | Полнотелая |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 13 мая 2026
