Бельгійський декінг Bruggan Elegant Light 3D є висококласним полімерно-композитним матеріалом, що володіє безліччю різних достоїнств.Терасна дошка, ціна якої набагато нижче, ніж її якість, не тільки міцна і приваблива, але і екологічно чиста. Для виготовлення покриття використовується виключно якісну сировину. Сучасні виробничі технології дозволяють наділити матеріал усіма позитивними якостями натуральної деревини. При цьому декинг не володіє її негативними властивостями, такими як гниття, відсиріванню, пліснявіння, розсихання, розтріскування, вицвітання і схильність утворення грибка.
Полімерна дошка відрізняється красивим глибоким тисненням, досконально імітує текстуру натурального дерева. Також вона має і іншу сторону - рифлену, що не дозволяє ковзати по покриттю при ходьбі.
Варто відзначити, що матеріал витримує негативний вплив високої вологості, різких перепадів температури і тривалого впливу ультрафіолетових променів. ДПК не втрачає свій благородний відтінок: він залишається привабливим протягом всього періоду експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bruggan |
| Тип террасного покрытия | Доска |
| Материал террасного покрытия | Дерево-полимерный композит |
| Длина | 2900 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Вид | Ячеистая |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте



Отправка с 13 мая 2026
