Продавець ІНПРОВУД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик

HOLZDORF Україна

Кожен виріб компанії ТОВ «Геліком ЛВ» проходити кілька етапів контролю якості, починаючи з етапу вибору і закупівлі сировини і закінчуючи відвантаженням готового виробу покупцеві.

Першочерговою умовою для виготовлення якісної продукції є висока якість віхідної сировини. Відділ постачання нашої організації веде регулярне вивчення і аналіз ринку вітчизняних і зарубіжних виробників і постачальників сировини. Варто звернути вашу увагу на те, що жодне сировину не потрапить до нас на склад без наявності сертифікатів якості.

На кожному етапі випуску готового виробу проводиться суворий контроль за геометрією профілю - поперечним перерізом, лініями лицьових і бічних площин, перпендикулярністю різу, довжиною. Продукція з ДПК з будь-яким порушенням норми негайно відбраковують.

Не менш важливим показником якості є перевірка рівномірності прокраски і стійкості кольору. Застосовувані нами пігменти від лідерів європейського ринку, на відміну від дешевих аналогів, дозволяють досягти максимальної стійкості продукції до ультрафіолету.

Фахівці відділу якості проводять випробування кожної партії виробів ДПК на території власної виробничої бази. Ми ретельно перевіряємо такі характеристики: несучу здатність, ударостійкість, водопоглинання, термостійкість, стійкість до різноманітних хімічних сполук і т.д. Також, щорічно, на добровільних засадах, ми виробляємо випробування продукції в незалежних лабораторіях. Кожна випускається партія виробів супроводжується видачею сертифікату відповідності, паспорта якості та гарантійних зобов'язань.

ТОВ «Геліком ЛВ» постійно розвивається. Головний технолог нашої компанії регулярно відвідує конференції та форуми, пов'язані з деревно-полімерним композитом, освоює нові технології виробництва і сировина, покращує технічні та естетичні властивості виробів ТМ Holzdorfі.

Всі вищезгадані критерії оцінки якості дозволяють компанії ТОВ «Геліком ЛВ» займати найвищі позиції серед виробників продукції з ДПК. Також цей висновок підтверджує кількість партнерів як в Україні, так і за кордоном.