Виготовляємо пиляний шпон, ламель Ясен (так само в наявності Ламель з Дуба, Горіха, Ясена, Сосни)
товщина 5 мм (4.5мм)
ширина 130 мм (100-140 мм)
довжина 2.6 м (2 - 3 м)
сорт 1 (допускається 1-2 живих крапочних сучка)
Використовується для виробництва столярних виробів, дверей, інженерної дошки.
Відправляємо Новою поштою від 5 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Ясень |
| Ширина шпону | 130 мм |
| Товщина шпону | 5 мм |
| Довжина шпону | 2800 мм |
| Вид шпону | пилений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴/кв.м






